Listopad 2011

Selena Gomez on Justin Bieber

29. listopadu 2011 v 19:22 | EvčaSelGomez
Jak víte Sel byla v Ellen show.Tady je video o Justinovi...Je pěkné, že Lásku k němu neskrívá...

A kekonci je Baylor....Je krásný!!!

Selena & Justin starší zpráva

29. listopadu 2011 v 19:16 | EvčaSelGomez
Protože Selena Gomez a Justin Bieber nechali volný průchod své lásky na veřejnost, teď se stala Selena terčem nenávisti tisíců stoupenců Justina Biebera. Selena Gomez dostává dnes a denně ošklivé zprávy přes internet, které vrcholí až výhrůžkami smrtí, ale Selena bere vše odvážně a myslí si, že jsou to jen plané řečičky a nikdo by se jí to neodvážil říci z očí do očí. "Nemůžu lhát, opravdu to bolí." řekla Selena otevřeně.
Proč mi to neřeknou když mě potkají na ulici? Lidé se raději schovají za internet, protože tam se cítí nejjistěji", řekla ....

Kidd Kraddick o Mandy

29. listopadu 2011 v 18:50 | EvčaSelGomez
Kraddick v jeho rádiu oznamoval těhotenství Mandy,mamči Sel a přitom celá jeho skupina říkali moc hnusné věci!!!Bylo to od nich dost hnusné!!!A tím přesněji, že si to vymysleli a, že to dítě čeká Sel s Justinem!!!!Myslím si,, že si chtěl jen zvíšit popularitu tím, že vymyslí takovou hloupost!!!I když si myslím a nerada to říkám, že si to možná myslelo více lidí....ALE JÁ NE A KDO JE SEMNOU, JE NA SPRÁVNÉ STRANĚ!!!!! Sel potom napsala na Twiter:´´Kidde,dřívě jsem k tobě vzhlížela...O mě si říkej co chceš,ale když mluvíš o mojí mamce nebo rodině,překročil jsi hranici.´´ Justin potom taky napsal něco na Twitter,ale jde to blbě přeložit :D Nevím, co to Justin psal, ale myslím, že se přitom zastával Sel….. Oba to potom smazali...

Photoshoot

29. listopadu 2011 v 14:10 | EvčaSelGomez
Je tu hodně moc obrázků z photoshootů, dnu s mamkami a disney hvězdami a ještě z nějakých photoshootů.
Jsou božské!!!
loading

Holiday

28. listopadu 2011 v 18:02 | EvčaSelGomez
Mám úžasnou novinku !!!! Sel se v jednom rozhovoru zmínila , že by ráda jela na dovlenou se svojí kamarádkou Demi Lovato. Sel také řekla " Uvažuji o dovolené v blízké době společně s Demi , aby jsme si odpočinuly a trávily spolu čas ". Byla bych ráda , kdyby měli spolu dovojenou , protože si to zaslouží , tolik makaj. Jinak tu novinku mám z bloguhttp://demilovatojenej.blog.cz/. Z tohozo blogu nic nekporuji. Vybrala jsem fotku vhodnou pro tento článek :))

Rááádio!!

28. listopadu 2011 v 14:22 | EvčaSelGomez
Selena byla, je to už dlouho v rádiu Disney Fun Question.
V prvním video se jí ptají na nejoblíbenějšího zpěváka:
Ve druhém je otázka na její nejoblíbenější píseň od ní....Odpověděla Who says:
NA Monte Carlo, tedy spíše na největší zažitek:Mooocinky jí to slušelo!!!

Hit the lights pink

28. listopadu 2011 v 14:15 | EvčaSelGomez
Ahóój!!!KOnečně jsem tu...
Žádné novinky nejsou a tak jsem našla obrázek z Hit the lights.Je do růžova a jsem překvapena, že i růžová barva může být tak pěkně využita!!!
photo edited for free at www.pizap.com

Merry Christmas

27. listopadu 2011 v 20:08 | EvčaSelGomez
Protože dnes se má zapalovat 1 svíčka na adventním věnci, tak jsem hledala a našla animaci ve vánočním stylu.Je božííí!!!
Jsem docela zvědavá, co dostane Sel k vánocům od Justina....

Animace

27. listopadu 2011 v 20:05 | EvčaSelGomez
TAdy jsem našla animaci, ale moc se mi nelíbí....Je moc tmavá!!

Sel&David Henrie

27. listopadu 2011 v 20:01 | EvčaSelGomez
Víte, že Sel chodila s Davidem Henriem??No tak jsem vytvořila koláž s fotkami, kde jsou spolu.A potom jsem jednu koláž našla, kde jsou jako Alex a Justin.
photo edited for free at www.pizap.com